Euro polymer

Виробник полімерних накладок на двері

МИ ПЕРШІ В УКРАЇНІ ХТО ВИРОБЛЯЄ І ПРОДАЄ ПОЛІМЕРНІ ПЛИТИ (НАКЛАДКИ) ДЛЯ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ

ПОЛІМЕРНІ накладки на вхідні металеві двері для заміни роздутих, пошкоджених МДФ панелей.
Принципово новий композитний полімерний матеріал ідеально підходить для використання у вуличних умовах.
НЕ розмокає, не набухає, не боїться дощу, морозу, сонця!

З метою співробітництва дзвоніть за номером: (098) 429-34-69

На відміну від МДФ, не використовується плівка. МДФ виготовляється шляхом пресування деревної стружки, тому вимагає нанесення захисної плівки. Часто буває так, що під впливом зовнішніх факторів (перепади температур, конденсат, затікання дощу, полою, сніг, прямі сонячні промені і т.д.) зовнішня плівка не витримує і здувається, тріскається, відходить від МДФ накладки, сама деревно-волокниста плита розбухає, втягує вологу, деформується і вже не може виконувати свої функції тепло- і шумоізоляції, зовнішній вигляд страждає. Якщо Ви маєте таку проблему зі своїми Дверима - це пропозиція для ВАС.
Навіщо купувати нові Двері з МДФ (і чекати чи не станеться щось знову), якщо можна замінити МДФ накладку на довговічні полімерні? ;)
ПОЛІМЕРНА панель не підтримує горіння, має кращі шумо- і теплоізоляційні властивості, не поступається зовнішньому вигляду.
Ми можемо відтворити максимально наближений колір, текстуру, малюнок Ваших дверей. Це зручно, коли в заміні потребує тільки одна сторона (внутрішня або зовнішня), що дозволить істотно заощадити. Для заміни панелей не потрібно демонтувати і везти двері в майстерню, фахівець на місці виконує цю роботу.

Варіанти кольорів полімерних накладок для дверей

Заміна МДФ накладок для дверей на полімерні накладки

Copyright © 2024 Dveri.km.ua