Обери найкращі двері та меблі

Двері

Двері
Володіємо виробництвом та магазинами продажей міжкомнатних та вхідних дверей з різних матеріалів: дерева, шпону, ламінату, заліза.

Меблі

Меблі
В нашій команді є дизайнери та проектувальники, які зможуть допомогти виготовити меблі на нашому виробництві, та змонтувати їх на місці.

Полімер

Полімер
Власне виробництво принципово нового композитного полімерного матеріалу, ідеально підходить для використання у вуличних умовах.

Двері та Меблі "Під Ключ"

Заміри та дизайн

Наші спеціалісти приїдуть на місце робіт, та проведуть усі необхідні заміри...

Виготовлення

Виготовлення дверей чи меблів на власному сучасному виробництві...

Встановлення

Доставка і встановлення, при необхідності, дверей та мебелі "під ключ"...

page-title-bg-ash.png

Про нас

Головний напрямок нашої діяльності - це проектування і виготовлення дверей і меблів за індивідуальними замовленнями з використанням високоякісних натуральних матеріалів.
Виробництво дверей і меблів чітко визначено місією: забезпечити найкращими дверима та меблями в нашій галузі, і підтримати винятковим сервісом для наших клієнтів. Щоб домогтися цього, ми зробили інвестицію в передові технології і в найбільш мотивованих, відповідальних людей для роботи на них. Незмінними характеристиками нашої продукції є: відмінна якість, ексклюзивність, відмінний дизайн.
В наші виробничі потужності, ми вклали сучасні, керовані комп'ютером обладнання, яке дозволяє нам надавати найкращий сервіс для наших клієнтів.
page-title-bg-ash.png

В цифрах

З життя приватного підприємства Euro Polymer.
0
Задіяних працівників
0
Років успішної роботи
0
Моделі меблів
0
Моделей дверей

Ми в Instagram

Copyright © 2024 Dveri.km.ua