Euro polymer

Новини

MTKT INNOVATION 2020 КИЇВ

Наше підприємство Europolymer прийняло участь у найбільшій в Україні виставці новітніх тенденцій в інтер’єрі - Mtkt Innovation. На виставці відвідувачам показали новий напрямок використання полімеру - це виробництво вологостійких меблів для ванних кімнат, кухонь, садових меблів. Представили розширену кольорову гамму з 11 кольорів, нові види художнього фрезирування. Також була предемонстрована вологостійкість полімерних матеріалів на дослідному макеті.
Було приємно бачити наших постійних клієнтів і дилерів, так і познайомитись з новими партнерами. Адже Europolymer пишається своїм новітнім продуктом (полімерними плитами) на ринку України, та є першими хто не просто їх реалізовує, а виготовляє!

INRER BUILD EXPO 2019 Київ

Команда Europolymer + ПП Гаджук презентували на міжнародній виставці InterBuildExpo новий композитний матеріал - дверні полімерні накладки для вуличного використання, які володіють надвисокою термо та вологостійкістю. На виставці представили відвідувачам демонстраційні стенди, на яких нагрівали полімерні накладки до 100 градусів, а на іншому демонстрували високу вологостійкість у вигляді стенду із штучним водоспадом, вода з якого лилась по полімерній плиті. Результати випробувань захоплеві! Ніяких візуальних дефектів, чи структурних пошкоджень ці суворі тести на полімерних плитах не залишили.
Новинка зацікавила дуже велику кількість відвідувачів, як і директорів великих заводів по виготовленню вхідних металевих дверей, так і приватних підприємців, роздрібних покупців, які знайшли вихід у реставруванні своїх вже експлуатованих дверей.
Copyright © 2024 Dveri.km.ua