Euro polymer

Про нас

Euro Polymer

Виробник дверей, меблів та полімерів

Ми цінуємо свою репутацію, тому серйозно підходимо до виконання кожного замовлення, допомагаємо нашим клієнтам заощадити на власні витрати і точно виконуємо будь-які побажання наших клієнтів.

Гаджук Валерій Іванович

Про компанію «Euro Polymer»

Гаджук Валерій Іванович

Головний напрямок нашої діяльності - це проектування і виготовлення дверей і меблів за індивідуальними замовленнями з використанням високоякісних натуральних матеріалів.
Виробництво дверей і меблів чітко визначено місією: забезпечити найкращими дверима та меблями в нашій галузі, і підтримати винятковим сервісом для наших клієнтів. Щоб домогтися цього, ми зробили інвестицію в передові технології і в найбільш мотивованих, відповідальних людей для роботи на них. Незмінними характеристиками нашої продукції є: відмінна якість, ексклюзивність, відмінний дизайн.
В наші виробничі потужності, ми вклали сучасні, керовані комп'ютером обладнання, яке дозволяє нам надавати найкращий сервіс для наших клієнтів.
Ми цінуємо свою репутацію, тому серйозно підходимо до виконання кожного замовлення, допомагаємо нашим клієнтам заощадити на власні витрати і точно виконуємо будь-які побажання наших клієнтів.
page-title-bg-ash.png

Чим ми займаємося

Структура видів робіт компанії «Euro Polymer».
Виготовлення дверей
Виготовлення меблів
Виготовлення полімерних накладок
Дизайнерське проектування
page-title-bg-ash.png

Деякі факти

З життя виробничої компанії «Euro Polymer».
0
Працівників
0
Років успішної роботи
0
Моделей меблів
0
Моделей дверей
Image
"Я переконаний, що найкраще виконання обов'язків взятих на себе нашою компанією - являється найвищим пріоритетом нашої діяльності.”
Copyright © 2024 Dveri.km.ua