Euro polymer

Характеристики накладок

МИ ПЕРШІ В УКРАЇНІ ХТО ВИРОБЛЯЄ І ПРОДАЄ ПОЛІМЕРНІ ПЛИТИ (НАКЛАДКИ) ДЛЯ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ

ПОЛІМЕРНІ накладки на вхідні металеві двері для заміни роздутих, пошкоджених МДФ панелей.
Принципово новий композитний полімерний матеріал ідеально підходить для використання у вуличних умовах.
НЕ розмокає, не набухає, не боїться дощу, морозу, сонця!

З метою співробітництва дзвоніть за номером: (098) 429-34-69

На відміну від МДФ, не використовується плівка. МДФ виготовляється шляхом пресування деревної стружки, тому вимагає нанесення захисної плівки. Часто буває так, що під впливом зовнішніх факторів (перепади температур, конденсат, затікання дощу, полою, сніг, прямі сонячні промені і т.д.) зовнішня плівка не витримує і здувається, тріскається, відходить від МДФ накладки, сама деревно-волокниста плита розбухає, втягує вологу, деформується і вже не може виконувати свої функції тепло- і шумоізоляції, зовнішній вигляд страждає. Якщо Ви маєте таку проблему зі своїми Дверима - це пропозиція для ВАС.
Навіщо купувати нові Двері з МДФ (і чекати чи не станеться щось знову), якщо можна замінити МДФ накладку на довговічні полімерні? ;)
ПОЛІМЕРНА панель не підтримує горіння, має кращі шумо- і теплоізоляційні властивості, не поступається зовнішньому вигляду.
Ми можемо відтворити максимально наближений колір, текстуру, малюнок Ваших дверей. Це зручно, коли в заміні потребує тільки одна сторона (внутрішня або зовнішня), що дозволить істотно заощадити. Для заміни панелей не потрібно демонтувати і везти двері в майстерню, фахівець на місці виконує цю роботу.

Варіанти кольорів полімерних накладок

Характеристика полімерних накладок:

1) Кількість релізу формальдегіду, кількість летючих бензолу становить 0,1 мг/л, що набагато менше, ніж вимоги міжнародного стандарту Е0 становить менше 0,5 мг/л.
2) Здатні біологічно руйнуватися, не забруднює навколишнє середовище. Може бути перероблений.
3) Зміст вологи становить всього 0,04%, коефіцієнт поглинання води 0,1%, не деформується, і не пліснявіє. Може застосовуватися безпосередньо у водному середовищі.
4) Вогнетривкі властивості класифікується GB8624 В1 (важко горючі).
5) Стійкість до високої температури. Розмір високої та низької температури і швидкості зміни составляеттолько +/-0,1%. Зовнішні вироби запобігають деформації в умовах високої температури при +75 ° С.
6) Низька теплопровідність.
7) Високі механічні характеристики.
8) Висока кольоростійкість. Не вицвітає, не змінювати колір, зовнішній захист від ультрафіолетових променів, не боїться сонячного світла, колір і блиск міцний.
9) Антивікова, кислотна і лужна стійкість, корозійна стійкість, легко чиститься, не тріскається, не деформується, немає роси, стійкий до комах.

Приклади заміни МДФ накладок на полімерні накладки